KONST / Litografier / Färglitografi 9478095
nr 947 8095
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), 155/200, signerad, motivet: 22x16
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:38:17
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz